Deze website maakt gebruik van Cookies.

wo/06/11/24

Tasting plantaardige frituursnacks


informatie

  • > GRATIS
  • Leuvense studenten aan de slag om data te verzamelen over voedselconsumptie!
  • • Café

Met de tas­ting van 10 vege­ta­ri­sche fri­tuurs­nacks hopen een groep Leu­ven­se stu­den­ten bij te dra­gen aan de tran­si­tie naar meer vege­ta­risch eten. Het ste­reo­tiep dat in fri­tuurs­nacks altijd vlees moet inzit­ten om lek­ker te zijn, is niet correct.

Ze zoe­ken nog men­sen die wil­len komen proe­ven, vol­le­dig gra­tis en erna mag je nog rus­tig blij­ven nakaar­ten op het café”.

— De Proe­ve­rij —

Elke deel­ne­mer zal onge­veer 10 snacks proe­ven. Dit duurt onge­veer een uur. Elk uur start een nieu­we groep. Na de blind-tas­ting ont­vang je een over­zicht van de geser­veer­de snacks en kan je sco­res geven.

— Food­ba­se Café —

Na de proe­ve­rij kun je ont­span­nen en klet­sen ter­wijl je geniet van de home­ma­de lemo­na­de van het huis.

 — Regi­stra­tie — 
Je kunt deel­ne­men met een team van 1 tot 5 per­so­nen. Regi­streer voor een tijd­slot via vol­gen­de link:
https://forms.gle/BHy6VHCh6fH6sUeMA

Meer over onze wer­king vind je op onze web­si­te; https://​the​food​ba​se​.eu/

Bij vra­gen of opmer­kin­gen mag je ons altijd con­tac­te­ren op info@​thefoodbase.​eu

DSC 0031